Български  English

І. СВОБОДНИ ПОЗИЦИИ

  1. Търговски представител - виж изискванията
  2. Продавач-консултант за гр. Асеновград - виж изискванията
  3. Складов работник за гр. Асеновград - виж изискванията

ІІ. ПОДБОРНА ПРОЦЕДУРА

Често задавани въпроси:
  1. Как мога да кандидатствам?
    Отговор: Можете да кандидатствате като изпратите актуална автобиография със снимка на e-mail: lubeks_tr@abv.bg като посочите избраната от Вас позиция.
  2. Може ли да кандидатствам, ако няма обявена свободна работна позиция?
    Отговор: Да. Независимо, че няма отворена позиция за желаната от Вас длъжност, можете да изпратите Вашето актуално CV със снимка на посечения e-mail: lubeks_tr@abv.bg. При интерес за компанията отдел "Човешки ресурси" ще се свърже с Вас с покана за интервю на посочен от Вас телефонен номер или e-mail.
  3. Колко време е необходимо за подбор на кандидатите?
    Отговор: Продължителността на подбора зависи от броя на кандидатите, отговарящи на изискванията за съответната позиция. След първоначалния подбор по документи, се провежда интервю в рамките на 10 дни. Окончателният резултат се обявява в рамките на 1 месец.

ІІІ. ИЗИСКВАНИЯ ЗА ТЪРГОВСКИ ПРЕДСТАВИТЕЛ

Отговорности:
  1. Поддържа контакт по предварителна схема с търговските обекти по места.
  2. Осъществява директни продажби в търговските обекти.
  3. Изготвя специфични оферти в зависимост от нуждите на конкрентния клиент.
  4. Развива потенциала и прави анализ на поверения му район.
Изисквания:
  1. Висше (икономическо ) или средно специално образование
  2. Отлична комуникативност
  3. Умение за убеждаване и водене на преговори
  4. Организираност и дисциплинираност
  5. Свидетелство за правоуправление на МПС
  6. Компютърна грамотност
  7. Опит в областта на търговията с бързооборотни стоки е предимство
Ние Ви предлагаме:
  1. Добра работна среда
  2. Възнаграждение, обвързано с постигнатите разултати.

Очакваме вашите автобиографии /CV/ с актуална снимка на e-mail: lubeks_tr@abv.bg
Одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Разглеждането на документите ще се извърши при строга конфиденциалност.

ІV. ИЗИСКВАНИЯ ЗА ПРОДАВАЧ-КОНСУЛТАНТ (за гр. Асеновград)

  1. Обслужване на клиенти и запознаването им с качествата на продаваните продукти в търговския обект.
  2. Изготвяне на търговски документи.
Изисквания:
  1. Умения и опит за работа със специализиран софтуер.
  2. Способност за работа в динамична среда.
  3. Лични качества: дисциплинираност, експедитивност, работа в екип, отговорност към работата, лоялност към работодателите и коректност в междуличностните взаимоотношения
  1. Трудов договор на пълно работно време
  2. Работа в динамична среда

V. ИЗИСКВАНИЯ ЗА СКЛАДОВ РАБОТНИК (за гр. Асеновград)

  1. Ефективно обслужване на клиенти;
  2. Добро познаване на предлаганите стоки;
  3. Разтоварване на доставените стоки и подреждането им в склада;
  4. Поддържа търговски вид и хигиена на работното място.
Изисквания:
  1. Експедитивност по време на работа и спазване на трудовата дисциплина;
  2. Следене на складовата наличност;
  3. Прецизност и изпълнителност;
  4. Отговорност към поставените задачи.
  1. Трудов договор на пълно работно време;
  2. Работно облекло;
  3. Динамична среда.

Актуално Каталог Видео